• MAMY TO !!! EKOPRACOWNIA POD CHMURKĄ W WĘGLOWICACH !!!

• Miło nam poinformować, iż uzyskaliśmy maksymalne możliwe dofinansowanie na realizację wspaniałego projektu

EKOPRACOWNIA POD CHMURKĄ 2024.

Celem konkursu, do którego przystąpiliśmy, jest utworzenie na terenie należącym do szkoły pracowni dedykowanej prowadzeniu zajęć dydaktycznych na świeżym powietrzu z zakresu przyrody, biologii, geografii, ekologii itp.

Realizacja zadań konkursowych będzie dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
            w Katowicach.
            Jest to niebagatelna kwota 70 000 zł.

• OFERTA PRACY

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Synów Pułku w Węglowicach poszukuje pracownika na stanowisko STARSZY WOŹNY. Informacji dotyczących warunków zatrudnienia udziela dyrektor szkoły w sekretariacie szkoły  lub pod numerem telefonu 781 995 334. Oferta pracy ważna do 31 lipca 2024 r.