• POŻEGNANIE HALIMA

• „Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.”

Winston Churchill

Drogi Halimie!

Życzymy Ci wspaniałych, nowych przyjaciół, wielu radosnych chwil, sukcesów w nowej szkole.

Nie zapomnij o nas.

Koleżanki i koledzy z klasy V b z wychowawczynią

• Poczuj chemię do fizyki- pokaz niecodziennych eksperymentów

• Dzisiaj uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni przez Grupę zaelektryzowani na niecodzienną lekcję pt.:"Poczuj chemię do fizyki", aby obejrzeć ciekawe eksperymenty z fizyki i chemii. W programie były między innymi zabawy z ciekłym azotem i helem.

• Chłopcy z klas młodszych
            Aleksander Florjański, Fabian Pasternak i Antoni Wilk
            zwyciężyli
            Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój ekologiczny pojazd".
            Konkurs był jednym z zadań Programu Edukacyjnego "Piątka dla natury" realizowanego w naszej szkole przez uczniów z klas I-III.
                                                                                            GRATULACJE !

• W świetlicy szkolnej

• W świetlicy prowadzone są zajęcia uwzględniające różnorodne potrzeby uczniów. Nie ograniczają się one tylko do odrabiania lekcji pod okiem nauczycieli. Uczniowie czują się tutaj bezpiecznie, mogą się rozwijać i utrzymywać pozytywne relacje z innymi. To tu zacieśniają się i rozwijają więzi koleżeńskie oraz społeczne.

• 8 stycznia 2024 roku drużyna z naszej szkoły wzięła udział w Ligowych Rozgrywkach Warcabowych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 w Kłobucku.

Przedstawiamy wyniki końcowe po 5 rundach:

1 miejsce drużynowo - Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Węglowicach

Indywidualnie

1 miejsce - Adam Pasternak

3 miejsce - Bartosz Pisula

14 miejsce - Igor Lewicki

17 miejsce - Błażej Bratowski

Opiekunowie dryżyny: pani Agnieszka Smyła, pani Justyna Wilk i pan Mariusz Pisula.

Serdecznie gratulujemy.

• BohaterON w TWOJEJ SZKOLE 2023

•    Nasza szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom za zaangażowanie i aktywny udział w ogólnopolskiej akcji „BohaterON w Twojej Szkole 2023” upamiętniającej 79.rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i pielęgnującego pamięć o uczestnikach tego wydarzenia.

Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym uczniom w tegoroczną akcję.

Koordynator Patrycja Tokarz