• PODZIĘKOWANIE RADZIE RODZICÓW!!!

• Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz cała Społeczność Szkolna składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Synów Pułku w Węglowicach za  zaangażowanie w działania organizowane na rzecz Szkoły.

• PODZIĘKOWANIE !!!

• Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Synów Pułku w Węglowicach składa serdeczne podziękowania WSZYSTKIM, którzy zaangażowali się
            w organizację planowego przedsięwzięcia Rady Rodziców

Zabawy Karnawałowej „Piracki Statek Miłości”.

Szczególnie dziękujemy naszym koleżankom, które od zawsze wspierają działalność na rzecz Szkoły: Marzenie Wawszczak – Janik oraz Małgorzacie Osińskiej za perfekcyjne przygotowanie i wykonanie dekoracji, niezwykłe dopracowanie szczegółów oraz  wszystko co tworzy tzw. efekt wooow.

Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy nigdy nie odmawiają nam pomocy i zawsze wspierają nasze inicjatywy.

Składamy serdeczne podziękowania dla dziewczyn pracujących na  szkolnej kuchni za przygotowanie przesmacznych potraw.

Wielki ukłon kierujemy w stronę przyjaciół szkoły: Państwa Agnieszki i Kamila Bejmów, którzy jak co roku wspierają podejmowane przez nas działania.

Pamiętamy i z całego serca dziękujemy również rodzicom uczniów naszej szkoły, którzy często pracą własnych rąk wspomagają Radę Rodziców w realizacji działań i  inicjatyw statutowych.

Najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności składamy Gościom i Uczestnikom Zabawy za okazaną nam życzliwość, wsparcie naszej działalności oraz  dołożenie swojej cegiełki do realizacji zadań Rady Rodziców na rzecz
            Szkoły Podstawowej im. Synów Pułku w Węglowicach.

• AKCJA TOWARZYSTWA PATRIOTYCZNEGO KRESY

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Synów Pułku w Węglowicach składa serdeczne podziękowania za DAR SERCA i zaangażowanie w akcję
            ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z POLAKAMI NA KRESY' 2022.
            Szczególne podziękowania kierujemy do DARCZYŃCÓW oraz
            Szkolnego Koordynatora akcji Pani Grażyny Chrząstek.

• Molekularium w naszej szkole.

•     Dzisiaj w naszej szkole uczniowie klasy Ia, Ib i klasy II mogli zgłębić tajniki wiedzy o kosmosie i cząsteczkowej budowie  wody biorąc udział w pokazie filmowym w KOPULE w formie 3D.
                Było to ciekawe doświadczenie, poszerzające horyzonty myślowe uczniów. Oby zdobyta wiedza pozostała w głowach jak najdłużej.

• Pasowanie na czytelnika

•      Dnia 15 lutego odbyło się Pasowanie, czyli oficjalne przyjęcie uczniów klas pierwszych do grona czytelników naszej biblioteki.

Po krótkiej inscenizacji w wykonaniu uczniów klasy III, Pierwszaki złożyli przyrzeczenie, że będą szanować książki i dbać o nie. Każdy nowy czytelnik otrzymał pamiątkowy dyplom i kolorową zakładkę.

Nad uroczystością pieczę sprawowały panie bibliotekarki Agata Kiepura i Grażyna Chrząstek oraz wychowawczyni klasy III pani Barbara Błaut.

• Laboratoria Przyszłości

• 7 lutego uczniowie wspólnie z panią Małgorzatę Kotalą uczestniczyli w zajęciach warsztatowych w pracowni: Laboratoria Przyszłości. Tym razem korzystaliśmy z tosterów i przygotowaliśmy smaczne przekąski, a następnie je degustowaliśmy.