• Spotkanie z przedstawicielem Towarzystwa Ubezpieczeniowego AXA

• Komunikat !!!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Synów Pułku                       w Węglowicach zaprasza rodziców potrzebujących pomocy w   nawiązywanu umów indywidualnych dotyczących

ubezpieczenia NNW

uczniów Szkoły Podstawowej im. Synów Pułku

w Węglowicach

na rok szkolny 2018/2019

na spotkanie z przedstawicielem Towarzystwa Ubezpieczeniowego AXA, Panią Alicją Kardas

Termin spotkania:

w Szkole Podstawowej im. Synów Pułku w Węglowicach

odbędzie się 3 września 2018 r. o godz. 9.00

w sali gimnastycznej

Po uroczystej inauguracji odbędą się spotkania uczniów
             z wychowawcami w salach lekcyjnych

Organizacja dowozu i odwozu uczniów Autobusem Szkolnym

1.  Dowóz uczniów do Kościoła na Mszę Św. na godz. 8.00

Trasa kursu:

7.00 - Borowe – Czarna Wieś – Bieżeń – Puszczew – Jezioro –
                      - Węglowice - Kościół
            -7.25

2. Odwóz uczniów po inauguracji i spotkaniach klasowych

Trasa kursu:

11.00 - Węglowice – Jezioro  – Puszczew – Bieżeń – Czarna Wieś -
                 - Borowe

• Ubezpieczenie NNW Uczniów

• Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne.Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw,za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl(zakładka Dziecko).Brak decyzji o ubezpieczeniu grupowym pozwala nam na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do jego oczekiwań, preferencji
            i potrzeb.

Z tego względu polecamy skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród
            6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż ubezpieczenie grupowe.

Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość – w ramach jednej polisy – ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania
            z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Opiekuna 20086, obie te opcje gwarantują uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

ZAKUPU TEGO NALEŻY DOKONAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 31 SIERPNIA 2018, BY UNIKNĄĆ PRZERWY W UBEZPIECZENIU DZIECKA.OCHRONA ROZPOCZYNA SIĘ NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU SKŁADKI.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Alicja Kardas

Tel. 791666863

e-mail: akardas@bezpieczny.pl

Oferta dla szkoły

• Sukces Amelii Puchały z IIIB

• Miło nam poinformować, że uczennica IIIB - Amelia Puchała zajęła II MIEJSCEOgólnopolskim Konkursie na Lapbooka Symbole Narodowe. Uczennice do konkursu przygotowywała wychowawczyni p. Agata Kiepura.

Gratulujemy!

• Wyróżnienie Marty Szleper

• Miło nam poinformować, że nasza uczennica klasy 3B gimnazjum - Marta Szleper otrzymała wyróżnienie w I edycji Konkursu Prezentacja Kształcenia Zawodowego w Szkołach Województwa Śląskiego - w tej szkole chciałbym uczyć. Organizatorem Konkursu było Kuratorium Oświaty w Katowicach. Gratulujemy!.

• Wystawa Patriotyzm bliżej serca

• Zbiórka makulatury

• W naszej szkole w dniach 13.06 - 19.06 (rano!) odbędzie się zbiórka makulatury.

Makulaturę pakujemy w karton lub związujemy sznurkiem.

Nie pakujemy w worki foliowe!

• Indywidualne sukcesy biegaczek

• Indywidualne sukcesy biegaczek z klas I - III w Gminnych Biegach Przełajowych w Truskolasach
            II m. - Dominika Wierus, III m.- Natalia Jelonek, III m. - Maja Parkitna

• Sukces Robarta Kall Carriona

• Uczeń klasy IIIA Roberto Kall Carrion został laureatem okręgowego konkursu "Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień" , popularyzującego wiedze na temat bezpieczeństwa pożarowego.

Organizatorem konkursu był Senacki Zespół Strażaków przy Senacie RP. Zaś na finał konkursu i wręczenie dyplomów oraz nagród Roberto otrzymał zaproszenie od samego Senatora RP Ryszarda Majera.

Przedmiotem konkursu były prace plastyczne pod hasłem "Strażak i ja"

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się w siedzibie Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Czestochowie 14 czerwca.

Gratulujemy sukcesu!

• Rozstrzygniecie konkursu "Szekspir w cytatach"

• 8 czerwca  w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Szekspir w cytatach".
            W konkursie wzięło udział ponad 30tu uczestników w dwóch kategoriach wiekowych (kategoria Szkół Podstawowych i kategoria klas gimnazjalnych).
            Z naszej szkoły I miejsce zajęła Milena Osińska
            Gratulujemy!

Koordynatorem konkursu była p. Małgorzata Kotala, we współpracy z p. Anną Korkus, p. Wiolettą Marczak,p. Krzysztofem Góreckim i p. Ryszardem Rygałem

• Sukcesy uczniów klas III

• Uczniowie klas III Szkoły Podstawowej: Maria Zyglewicz i Wiktor Gostkiewicz wzięli udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym "Czy znasz baśnie Andersena?"
            Marysia zajęła III miejsce a Wiktor otrzymał wyróżnienie.
            Gratulacje